שירה אבין קוראת לאבי גרובר לחבור אליה

עשרה ימים לבחירות, אחדות השפויים

קול ברמה - 2.1.2016

ראשת עיריית רמה''ש בפועל, שירה אבין, פרסמה (מוצ''ש) פוסט בפייסבוק בו היא קוראת לאבי גרובר להסיר את מועמדותו ולחבור אליה. אבין בפוסט: ''אני אומרת כן לשותפות ואומרת לא להבטחות בחירות. אבי גרובר, קום ועשה מעשה בטרם יהיה מאוחר, הוכח נאמנות לרמת השרון ותושביה'' האם איחוד נוסף יתרחש לפני הבחירות לראשות עיריית רמת השרון ביום שני הבא? מספר ימים לאחר שעידן למדן הסיר את מועמדותו והצטרף לאבי גרובר, פנתה הערב (מוצאי שבת) שירה אבין, ראשת העירייה בפועל, לגרובר להסיר גם הוא את מועמדותו ולחבור אליה.

אבין עשתה זאת בפוסט בפייסבוק תחת הכותרת ''פנייה פומבית לאבי גרובר'', בו כתבה: ''לפני מספר ימים נפגשתי בביתי עם אבי גרובר לבקשתו (ולשמחתי) ביחד עם שניים מיועציו ושניים מיועציי, כדי למצוא דרך להליכה משותפת ולחבירה שלו אליי, על מנת להבטיח שהעיר תונהג בידיים מקצועיות, מנוסות ואמינות.

''אני מכירה את אבי שנים רבות מפעילות משותפת במועצת העיר, מעריכה אותו ולמרות שלא תמיד הסכמנו - אני ראיתי ורואה בו שותף טבעי למטרות שהצבתי לצביונה ועתידה של רמת השרון שלנו. הצעתי לאבי גרובר, בלב שלם ובנפש חפצה, להצטרף אליי והבטחתי לו שותפות מלאה בסמכות ובאחריות בניהול העיר, יישום של חלקים מהרעיונות שלו והובלה משותפת של חזון ועשייה.

''ראיתי חובה לעשות זאת כדי להבטיח שעתיד העיר לא יופקד בידיים לא מקצועיות ולא מנוסות וכדי שלא נהמר על העיר שלנו. דיברנו על סוגיות החינוך, תחבורה, תשתיות והנדסה, הצעירים והגמלאים. סברתי ועודני סבורה כי חבירה של אבי אליי, ביחד עם עידן למדן, תהיה הצעד הנכון והמתבקש בעת הזו כדי לתפוס את ההזדמנות והאחריות הזאת בשתי ידיים ולממש אותה למען תושבי רמת השרון ועתידה''.

בהמשך התייחסה אבין לאיחוד בינה לטל עזגד, שנראתה עד לפני מספר שבועות כתסריט דמיוני בלבד: ''שוחחנו גם על הצטרפותו של טל עזגד אליי לאחר אי ההסכמות שהיו בינינו בעבר. הסברתי לגרובר כי ערכתי שיחה ארוכה כנה ואמיתית עם טל והנחנו את האגו בצד מתוך רצון ונכונות לשרת את העיר ותושביה ביחד ועם שותפים נוספים''.

אבין ציינה מה הדבר שמפריד, נכון לעתה, על איחוד כוחות בינה לגרובר: ''לדבר אחד סירבתי להיענות: לא הסכמתי לחתום על הסכם כתוב עם הבטחות. אני נחושה שלא לעבור על החוק, לא לפרש אותו כרוחו ולא לעגל פינות. זאת גם הסיבה שהחלטתי לנתק את הקשר בשעתו עם ראש העיר הקודם והמורשע רוכברגר, לאחר שביקש ממני לבצע דברים שלא במסגרת החוק. לא אתפשר על מוסר וערכים, לא אתפשר על אמינות יושרה וניקיון כפיים, זוהי דרכי לצד הניסיון שאני מביאה ונכונות לשרת את התושבים עם תכנית עבודה וחזון''.

בסיום דבריה קראה אבין לגרובר לחבור אליה: ''עדיין לא מאוחר. אני קוראת לך, אבי גרובר, לעשות מעשה. הצטרף אליי ונשרת ביחד את תושבי העיר. התחייבתי בפניך ובפני התושבים שלא לכהן יותר משתי קדנציות. אתה אדם צעיר, עם הרבה רצון אבל ללא כל ניסיון בעשייה, אני קוראת לך בוא תצבור ניסיון בעשייה באחריות ובניהול ואז תוכל בבוא היום להמשיך לנהל את העיר שאחריך רקורד של ניסיון עשייה ואחריות. אני מצהירה בפניך ובפני תומכיך ובפני תושבי העיר כולם שאני נכונה לחלוקת אמת באחריות ובסמכות . בוא נבטיח יחדיו שהעיר שלנו לא תופקד בידי המזלות וחוסר הניסיון.

''נכון, סירבתי לחתום על הסכם כתוב גם אתך וגם עם עידן למדן על בקשותיכם (בנפרד) לקבל לידיכם את יו''ר התכנון והבנייה ותיק ההנדסה. דווקא כמי שמכהנת כיו''ר ועדת החינוך אני רואה בתיק זה לא פחות חשוב בלשון המעטה. אינני פוסלת דבר, לרבות ועדת התכנון ותיק ההנדסה, אך לא אחתום על שום מסמך עם שום גורם. אעבוד אך ורק על פי החוק.

אני אומרת כן לשותפות ואומרת לא להבטחות בחירות.

אבי גרובר, קום ועשה מעשה בטרם יהיה מאוחר, הוכח נאמנות לרמת השרון ותושביה''.


את תגובתו של אבי גרובר לא ניתן היה להשיג עד פרסום הידיעה.

שירה אבין

מטה בחירות: סוקולוב 79 | טלפון ‏077-4418859‏ | למידע וקשר, לחצו על "צרו קשר" לטופס מקוון